Biała Podlaska, Brzeska 130
+48 505 090 002
+48 602 656 629
+48 505 090 501
ksemar@ksemar.pl
Kompleksowe wsparcie serwisowe

Umowa serwisowa

Rozwiązania dopasowane do potrzeb
Firma KSEMAR pragnie przedstawić Państwu ofertę na pełną obsługę serwisową kopiarek różnych typów i marek, np.TOSHIBA, KONICA – MINOLTA, RICOH, CANON, XEROX, SHARP, DEVELOP, GESTETNER, NASHUATEC, LANIER, KYOCERA – MITA, OLIVETTI, PANASONIC. Naszym klientom proponujemy szeroki asortyment produktów z zakresu obsługi serwisowej urządzeń biurowych.

serwis kopiarek na prostych zasadach

Umowa serwisowa opiera się na prostych założeniach: przede wszystkim jedna firma odpowiedzialna jest za poprawne działanie całego sprzętu. Okresowa kontrola – (konserwacja wykonywana w zależności od rodzaju, wydajności oraz zużycia kopiarki raz miesięcznie lub kwartalnie) ma kluczowy wpływ na eksploatacje urządzenia.
W czasie tych cyklicznych przeglądów serwisanci są w stanie wychwycić większość nieprawidłowości, wyregulować i ustawić kopiarkę w taki sposób by działała prawidłowo oraz wykonywalna kopie wysokiej jakości. Zadbają o terminowa wymianę materiałów eksploatacyjnych a tam gdzie jest to możliwe przedłuża ich żywotność odpowiednimi regeneracjami. Wszystkie nasze zabiegi zmierzają do tego by Państwa sprzęt pracował bezawaryjnie oraz wykonywał kopie najwyższej jakości. W ramach umowy nasza firma dostarczy bezpłatne urządzenia zastępcze wszędzie tam gdzie awarie nie będą mogły być usunięte na miejscu i od ręki.

drukuj bez obaw

W ramach proponowanej umowy serwisowej zapewniamy
Przeglądy techniczne kserokopiarek w okresach miesięcznych lub trzy miesięcznych
Stały nadzór pozwala wyeliminować większość usterek, a odpowiednie zabiegi techniczne przedłużają żywotność podzespołów co w rezultacie obniża koszty eksploatacji urządzenia
Naprawy i wymianę części eksploatacyjnych
Dojazd do klienta
Szybką likwidację wszelkich usterek (niezależnie od stopnia skomplikowania naprawy)
Wszelką pomoc techniczną
Dostawę wszystkich materiałów eksploatacyjnych potrzebnych użytkownikowi
Brak niespodzianek w postaci nagłego znacznego kosztu naprawy w najmniej spodziewanym momencie
Czas reakcji serwisu od momentu zgłoszenia usterki - do 8 godzin roboczych

rozliczanie umowy

Rozliczenie następuje na podstawie odczytu liczników w kserokopiarce raz w miesiącu. Podsumowując, w przypadku zdecydowania się na taką formę współpracy ponosicie Państwo stały koszt, pozostawiając naszej firmie wszelką obsługę serwisową kserokopiarek.
Istnieje również możliwość podpisania Umowy Serwisowej, która dotyczyłaby faksów i drukarek. Zachęcamy Państwa do rozważenia zawarcia umowy serwisowej, która jest obecnie najwygodniejszą formą obsługi urządzeń tak dla Klienta jak i serwisu.
Całość opłat eksploatacyjnych księgowana jest jako koszty uzyskania przychodu.
Adres
Andrzej Hajbos P.H.U. KSEMAR
21-500 Biała Podlaska
ul. Brzeska 130
Na przeciwko Urzędu Pracy
telefony
+48 83 342 38 33
+48 505 090 002
komunikator gg
apartmentdropsunprinterfile-emptyfile-addsmartphonelaptop-phonecheckmark-circle