Biała Podlaska, Brzeska 130
+48 505 090 002
+48 602 656 629
+48 505 090 501
ksemar@ksemar.pl

pomagamy od 20 lat

Firma tworzona przez ludzi z pasją
Sprzedajemy, konserwujemy i naprawiamy kserokopiarki i drukarki, uzupełniamy tonery i tusze do tych urządzeń, naprawiamy też komputery, laptopy i niszczarki oraz inny sprzęt biurowy a także sieci komputerowe. Obsługujemy obszar od Terespola, po Siedlce, Warszawa, od Siemiatycz po Włodawę, Lublin. Codziennie trafiamy do kilkunastu, a czasami kilkudziesięciu klientów. Gwarantujemy Państwu kompleksową obsługę w tym: fachowe doradztwo podczas dokonywania zakupu, obsługę po sprzedaży obejmującą dostarczenie i uruchomienie sprzętu, szkolenie obsługi oraz profesjonalną opiekę serwisową dostosowaną do Państwa potrzeb.
Firmę założył 1 października 2003 roku młodziutki absolwent bialskiego liceum Andrzej Hajbos. Do pracy przyciągnął grono młodych fachowców, którzy szybko stworzyli zgrany zespół. Dziś wsiadając do firmowych samochodów dziewięciu pracowników może szybko dotrzeć do klientów. Czekanie na serwis trwa najwyżej 24 godziny, jednak w większości przypadków odbywa się od ręki. Biura i instytucje nie mogą przecież czekać, załatwiając ludzkie sprawy.
Firma w krótkim czasie stała się autoryzowanym przedstawicielem renomowanej firmy TOSHIBA w naszym regionie, marki dominującej na polskim rynku kserokopiarek. Tu można kupić jej produkty.
Ale „KSEMAR” zajmuje się też sprzedażą i naprawą urządzeń Konica-Minolta Bizhub, RICOH, Sharp, Canon, Konica, Kyocera, Lanier, OKI, Hewlett-Packard, Samsung, Brother. Zaufało nam już wielu klientów. Skorzystali z naszych usług, są zadowoleni i nie szukają pomocy gdzie indziej, to m. in. Urząd Miasta w Białej Podlaskiej, Urząd Gminy w Białej Podlaskiej, Urząd Gminy Międzyrzec Podlaski, Uczelnia AWF, Państwowa Szkoła Wyższa, Telekomunikacja Polska S.A., Drukarnia Wysokińscy, Komornicy, Zespoły Szkół… i wielu innych.
Jesteśmy zespołem profesjonalistów działających w szeroko pojętej branży automatyki biurowej. Naszym głównym celem jest zdobycie uznania naszych Klientów oraz gwarancja pełnej satysfakcji ze świadczonych usług. Firmę tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem, operatywni, pełni zapału oraz otwarci na nowe rozwiązania techniczne i organizacyjne. W gronie naszych pracowników znajdą Państwo fachowców w dziedzinie:
doradztwa w dziedzinie doboru odpowiednich urządzeń zapewniających optymalny obieg dokumentów
doświadczonych serwisantów
specjalistów z zakresu rozwiązań informatycznych
Naszym zadaniem jest nie tylko sprzedaż, ale również serwis urządzeń takich jak:
kserokopiarki cyfrowe
kserokopiarki kolorowe, czarno-białe oraz serwery wydruków
drukarki i urządzenia wielofunkcyjne
komputery, notebook oraz sieci komputerowej
oryginalne materiały eksploatacyjne
regenerację wkładów do drukarek
Siedziba firmy mieści się przy ulicy Brzeskiej 130 w Białej Podlaskiej
tel.: 83 342 38 33, tel/fax: 83 342 38 53
Biuro, dział sprzedaży i serwisu są czynne:
w dni powszednie od godz. 8 do 16
w soboty od 9 do 13
apartmentdropprinterfile-emptyfile-addsmartphonelaptop-phoneclockarrow-right