Galeria zdjęć:

Sprzedajemy, konserwujemy i naprawiamy kserokopiarki i drukarki, uzupełniamy tonery i tusze do tych urządzeń, naprawiamy też komputery, laptopy i niszczarki oraz inny sprzęt biurowy a także sieci komputerowe. Obsługujemy obszar od Terespola, po Siedlce, od Siemiatycz po Włodawę. Codziennie trafiamy do kilkunastu, a czasami kilkudziesięciu klientów. Gwarantujemy Państwu kompleksową obsługę w tym: fachowe doradztwo podczas dokonywania zakupu, obsługę po sprzedaży obejmującą dostarczenie i uruchomienie sprzętu, szkolenie obsługi oraz profesjonalną opiekę serwisową dostosowaną do Państwa potrzeb.

Firmę założył 1 października 2003 roku młodziutki absolwent bialskiego liceum Andrzej Hajbos. Do pracy przyciągnął grono młodych fachowców, którzy szybko stworzyli zgrany zespół. Dziś wsiadając do firmowych samochodów siedmiu pracowników może szybko dotrzeć do klientów. Czekanie na serwis trwa najwyżej 24 godziny, jednak w większości przypadków odbywa się od ręki. Biura i instytucje nie mogą przecież czekać, załatwiając ludzkie sprawy.

Firma w krótkim czasie stała się autoryzowanym przedstawicielem renomowanej firmy TOSHIBA w Białej Podlaskiej, marki dominującej na polskim rynku kserokopiarek. Tu można kupić jej produkty.

Ale "KSEMAR" zajmuje się też sprzedażą i naprawą urządzeń RICOH, Sharp, Canon, Konica, Konica-Minolta, Bizhub, Kyocera, Lanier, OKI, Hewlett-Packard, Samsung, Brother. Zaufało nam już wielu klientów. Skorzystali z naszych usług, są zadowoleni i nie szukają pomocy gdzie indziej, to m. in. Urząd Miasta w Białej Podlaskiej, Urząd Gminy w Białej Podlaskiej, Uczelnia AWF, Państwowa Szkoła Wyższa, Telekomunikacja Polska S.A., Drukarnia Wysokińscy ... i wielu innych.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów działających w szeroko pojętej branży automatyki biurowej. Naszym głównym celem jest zdobycie uznania naszych Klientów oraz gwarancja pełnej satysfakcji ze świadczonych usług. Firmę tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem, operatywni, pełni zapału oraz otwarci na nowe rozwiązania techniczne i organizacyjne. W gronie naszych pracowników znajdą Państwo fachowców w dziedzinie:
- doradztwa w dziedzinie doboru odpowiednich urządzeń zapewniających optymalny obieg dokumentów.
- doświadczonych serwisantów.
- specjalistów z zakresu rozwiązań informatycznych.

Naszym zadaniem jest nie tylko sprzedaż, ale również serwis urządzeń takich jak:
- kserokopiarki analogowe i cyfrowe
- kserokopiarki kolorowe, czarno-białe oraz serwery wydruków
- faxy termiczne, atramentowe, laserowe
- drukarki i urządzenia wielofunkcyjne
- komputery, notebook oraz sieci komputerowei
- oryginalne materiały eksploatacyjne
- regenerację wkładów do drukarek

Siedziba firmy mieści się przy ulicy Brzeskiej 130 w Białej Podlaskiej (zobacz na mapie)
tel. 083-342-38-33, tel/fax 083-342-38-53.

Biuro, dział sprzedaży i serwisu są czynne:
w dni powszednie od godz. 8 do 16,
w soboty od 9 do 13.