Toshiba e-Studio 2007 jest najnowszą propozycją firmy Toshiba dla małych firm, punktów usługowych oraz warsztatów. Przejrzysty podświetlany panel sterowania oraz intuicyjne menu sprawia, że urządzenie jest bardzo proste w obsłudze. W e-Studio zastosowano recykling toneru przez to zostaje on wykorzystany do samego końca i nie ma pojemnika na zużyty toner, mimo to gwarantuje szczegółowe i ostre odwzorowanie linii oraz czcionek. Prędkoœć kopiowania i drukowania to 20 str./min, a pierwsza kopia jest gotowa po 7 s. e-Studio 2007 obsługuje papier w rozmiarach od A5R do A3 i w gramaturze 52 - 163g/m2.Toshiba e-studio 2000AC/2500AC to kolorowe urządzenie wielofunkcyjne A3, które zostało stworzone jako perfekcyjne rozwiązanie biznesowe dla firm dopiero wchodzących w świat koloru, gdzie jakość szczególnie musi być warta swej ceny. Nowy interfejs użytkownika wzorowany na funkcjonalności tabletu pozwala cieszyć się niezwykłą łatwością użycia oraz szerokim zakresem konfiguracji. Urządzenie o prędkości do 20 stron/minutę oferujące szeroką gamę możliwości dostosowaną do potrzeb rynku i tego segmentu urządzeń. Czas to pieniądz, dlatego praca z urządzeniem musi być łatwa i intuicyjna. Nowoczesna konstrukcja pozwala na łączenie prostoty obsługi z szeroką funkcjonalnością, jednocześnie oferując wysoką jakość wykonywanych zadań. Urządzenie jest wyposarzone w system TopAccess umozliwiający zdalne zarządzanie i konfigurację urządzenia. Urządzenie można wyposarzyć w wiele opcji dodatkowych takich jak: Automatyczny Podajnik Dokumentów z rewersem RADF, finisher wewnętrzny z separatorem, zewnętrzny finisher z opcją broszurowania, moduł dziurkacza, moduł zszywacza, czy dodatkowe kasety. Dużym udogodnieniem przy obsłudze urządzenia są funkcje zawarte w usłudze e-filing, czyli możliwości przechowywania zadań, które często są drukowane na specjalnie wydzielonej przestrzeni wewnętrznego dysku twardego. Wówczas dodruk jest możliwy natychmiast i bez udziału komputera. Kontroler nowej generacji e-BRIDGE Next oferuje wbudowaną przeglądarkę internetową, 4 GB pamięci RAM oraz samoszyfrujący wewnętrzny dysk Toshiba o pojemności 320GB. Szyfrowanie AES z kluczem 256 bitów bez straty na wydajności urządzenia. Kontroler wspiera instalowanie zewnętrznych aplikacji celem rozbudowy bazowej funkcjonalności.

Pobierz broszurę   Pobierz instrukcjeToshiba e-Studio 2505CA/3005CA/3505CA/ 4505CA/5005AC to urządzenia stworzone by oferować niezwykłą jakość i wydajność wydruków kolorowych, zaprojektowane aby sprostać wymaganiom dzisiejszego biura oraz współpracy z rozwiązaniami mobilnymi. Wysoka produktywność z prędkością od 25 do 50 stron na minutę. Urządzenie posiada niezwykle intuicyjny interfejs użytkownika na ekranie typu tablet pozwalający na szeroką gamę ustawień i personalizacji. Toshiba e-studio 2505CA/3005CA/3505CA/4505CA/ 5005AC oferują skanowanie w kolorze, drukowanie i kopiowanie w kolorze w formacie A3 a także funkcję faksowania, obsługują gramaturę papieru od 52-280g. Posiadają ulepszoną formułę tonerów o niskiej temperaturze utrwalania. Wspaniałą jakość obrazowania oraz reprodukcji koloru zarówno wydruków jak i kserokopii. Urządzenie jest wyposarzone w system TopAccess umozliwiający zdalne zarządzanie i konfigurację urządzenia. Urządzenie można wyposarzyć w wiele opcji dodatkowych takich jak: Automatyczny Podajnik Dokumentów z rewersem RADF, finisher wewnętrzny z separatorem, zewnętrzny finisher z opcją broszurowania, moduł dziurkacza, moduł zszywacza, czy dodatkowe kasety. Kontroler nowej generacji e-BRIDGE Next oferuje wbudowaną przeglądarkę internetową, 4 GB pamięci RAM oraz samoszyfrujący wewnętrzny dysk Toshiba o pojemności 320GB. Szyfrowanie AES z kluczem 256 bitów bez straty na wydajności urządzenia. Kontroler wspiera instalowanie zewnętrznych aplikacji celem rozbudowy bazowej funkcjonalności.

Pobierz broszurę    Pobierz instrukcje


Toshiba e-studio 287cs/347cs/407cs to kompaktowe urządzenie "all in one" klasy A4 wyposażone w technologię kontrolera e-Bridgex gwarantującą szybkość pracy do 40 stron na minutę wysokiej jakości wydruków w kolorze. Duzy 9 calowy ruchomy kolorowy panel dotykowy zapewnia prosty i szybki dostęp do zaawansowanych funkcji urządzenia. Urządzenie zostało wyposażone w dysk SECURE WIPE TECHNOLOGY 160GB z bezstratnym szyfrowaniem danych AES256 bitów dodatkowo wspomagany poprzez 2GB pamięci RAM. Wszystko to przy niskim poziomie konsumpcji energii gwarantujące ekonomiczne i ekologiczne podejscie do prowadzenia biznesu. Urządzenia serii e-STUDIO 287cs/347cs/407cs proponują użytkownikom szeroką gamę opcji, począwszy od ręcznego zszywacza aż do w pełni automatycznego finiszera wewnętrznego, dużą ilość podajników oraz podajnik RADF w standardzie. Urządzenia są kompatybilne z technologią Open Platform.

Pobierz broszurę

Pobierz instrukcje