Toshiba e-Studio 2007 jest najnowszą propozycją firmy Toshiba dla małych firm, punktów usługowych oraz warsztatów. Przejrzysty podświetlany panel sterowania oraz intuicyjne menu sprawia, że urządzenie jest bardzo proste w obsłudze. W e-Studio zastosowano recykling toneru przez to zostaje on wykorzystany do samego końca i nie ma pojemnika na zużyty toner, mimo to gwarantuje szczegółowe i ostre odwzorowanie linii oraz czcionek. Prędkość kopiowania i drukowania to 20 str./min, a pierwsza kopia jest gotowa po 7 s. e-Studio 2007 obsługuje papier w rozmiarach od A5R do A3 i w gramaturze 52 - 163g/m2.


Toshiba e-Studio 2303AM/2803AM jest najnowszą propozycją firmy Toshiba dla małych firm oraz małych punktów usługowych. Przejrzysty podœwietlany panel sterowania oraz intuicyjne menu sprawia, że urządzenie jest bardzo proste w obsłudze. W e-Studio zastosowano recykling toneru przez to zostaje on wykorzystany do samego końca i nie ma pojemnika na zużyty toner. Prędkoœć kopiowania i drukowania to 23/28 str./min, a pierwsza kopia jest gotowa po 7 s. e-Studio 2303AM/2803AM obsługuje papier w rozmiarach od A5R do A3 i w gramaturze 52 - 163g/m2. Standardowe podajniki papieru mieszczą do 350 arkuszy (w tym kaseta na 250 arkuszy i boczny podajnik na 100 arkuszy). Skanowanie kolorowe w trybie TWAIN, ułatwia archiwizację oraz umożliwia skanowanie ważnych dokumentów, które można szybko odnalezć i wydrukować. Dodatkową zaletą e-Studio 2303AM/2803AM jest jego energooszczędność. Odznaczenie "Energy Star" otrzymał m.in. za krótki czas nagrzewania między stanem uśpienia a gotowością, a także niższą temperaturą nanoszenia druku, niż w dotychczasowych rozwiązaniach. Elementy te bezpośrednio wpływają na niższe zużycie prądu. Samo urządzenie zostało wykonane z lekkich i trwałych materiałów. Takie części, jak kaseta tonera, mają przedłużoną żywotność i nie wymagają częstych wymian.

Pobierz broszurę   Pobierz instrukcjeToshiba e-Studio 2309A/2809A to urządzenie stworzone by oferować niezwykłą jakość i wydajność w codziennej pracy. Wyposażone w interfejs sieciowy jest idealne dla małych i średnich biur i grup roboczych. Wewnętrzny system recyklingu tonera oraz zgodność z ENERGY STAR gwarantujšce ochronę środowiska oraz efektywny kosztowo sposób prowadzenia biznesu. Urządzenia e-STUDIO2309A oraz e-STUDIO 2809A oferują skanowanie w kolorze, drukowanie i kopiowanie b&w w formacie A3 a także funkcję faksowania. Skanowanie odbywa się w rozdzielczości 600x600 dpi, zaś drukowanie maksymalnie w rozdzielczości 2400x600 dpi z wygładzaniem. Prędkość kopiowania i drukowania to 23/28 str./min, a pierwsza kopia jest gotowa po 7 s. Urządzenie jest wyposarzone w system TopAccess umozliwiający zdalne zarządzanie i konfiguracja urządzenia.


Pobierz broszurę   Pobierz instrukcjeWielofunkcyjne urządzenia TOSHIBA e-STUDIO2802am oraz e-STUDIO2802af oferują niezwykle kompaktowe wymiary zbliżone do zwykłych urządzeń A4, ale przy tak małych wymiarach pozwalają użytkownikom także na obsługę formatu A3 dla druku, skanu i kopii, co czyni je unikalną konstrukcją na rynku. Kompaktowy rozmiar tych urządzeń pozwala na ich zastosowanie w środowisku, gdzie ograniczona powierzchnia ma szczególne znaczenie. Urządzenie wielofunkcyjne 3w1 z kolorowym skanerem. Wewnętrzny system recyklingu tonera oraz zgodność z ENERGY STAR gwarantujące ochronę środowiska oraz efektywny kosztowo sposób prowadzenia biznesu. Oferując idealne rozwiązanie na obecne czasy dla małych i średnich biur, gdzie nie wymaga się zaawansowanych funkcji informatycznych, a tanie, proste drukowanie, skanowanie i kopiowanie.

Pobierz broszurę   Pobierz instrukcjeToshiba e-studio 2508/3008/3508/4508 to rodzina pięciu nowoczesnych urządzeń wielofunkcyjnych A3 o prędkości do 50 stron na minutę dla wymagających Klientów. Nowoczesna technologia zamknięta w interfejsie intuicyjnego panela o przekątnej 22.9 cm typu tablet pozwalającego na szeroką gamę ustawień i personalizacji. Wszystkie urządzenia TOSHIBA z kontrolerem e-BRIDGE Next korzystają z jednego sterownika uniwersalnego, który w jednym obsługuje strumienie PCL 6, PS3, XPS oferując współpracę z takimi systemami jak Windows, Mac, Linux czy też innymi. Sterownik obsługuje technologię wtyczek (plug-ins) które znacznie rozszerza jego możliwości. Kontroler nowej generacji e-BRIDGE Next oferuje wbudowaną przeglądarkę internetowš, 4 GB pamięci RAM oraz samoszyfrujący się wewnętrzny dysk Toshiba oferujący działanie bez straty na wydajności urządzenia.

Pobierz broszurę   Pobierz instrukcje


Rodzina czterech urzšdzeń e-STUDI05508A, e-STUDI06508A, e-STUDI07508A oraz e-STUDI08508A to największe systemy monochromatyczne w ofercie Toshiba w Europie. Zaprojektowane do pracy z dużymi obciążeniami i szeroką gamą mediów. Wyposażone w najszybszy na rynku podajnik DSDF (skanowanie dwustronne bez odwracania dokumentów) oferujący prędkość do 240 obrazów na minutę oraz pojemność podajnika oryginałów na 300 arkuszy papieru. Istnieje wersja 3 lub 4 podajnikowa oferując maksymalną pojemność mediów od 3520 arkuszy aż do 6020. Urządzenia posiadają w standardzie samoszyfrujący dysk o pojemności 320GB, pamięć operacyjną do 4GB a także wsparcie dla szeregu technologii druku, w tym druku bezprzewodowego ze wsparciem takich technologii jak AirPrint, Mopria, WiFi Direct Print i wielu innych. W podajnikach można używać dowolnych formatów mediów w wymiarach o zakresie od 100 x 148 mm do 320 x 460 mm, a dodatkowo urządzenie może być doposażone w specjalne kasety do drukowania na kopertach (formaty kopert od 100 x 162 mm aż do 240 x 380 mm).

Pobierz broszurę