Toshiba e-Studio 2007 jest najnowszą propozycją firmy Toshiba dla małych firm, punktów usługowych oraz warsztatów. Przejrzysty podświetlany panel sterowania oraz intuicyjne menu sprawia, że urządzenie jest bardzo proste w obsłudze. W e-Studio zastosowano recykling toneru przez to zostaje on wykorzystany do samego końca i nie ma pojemnika na zużyty toner, mimo to gwarantuje szczegółowe i ostre odwzorowanie linii oraz czcionek. Prędkoœć kopiowania i drukowania to 20 str./min, a pierwsza kopia jest gotowa po 7 s. e-Studio 2007 obsługuje papier w rozmiarach od A5R do A3 i w gramaturze 52 - 163g/m2.Wielofunkcyjne urządzenie, które doskonale spełni swoją rolę w małym biurze. Ricoh Aficio MP 161 SPF to kserokopiarka, drukarka, kolorowy skaner i fax. Urządzenie Aficio MP 161SPF oferuje łatwiejsze, bardziej przystępne podejœcie w rozwiązywaniu wielu zadań w biurze. Bardziej zaawansowane niż wygląda, to trwałe wielofunkcyjne urządzenie A4 zostało tak zaprojektowane, aby zwiększyć wydajność. Dostarcza szeroki zakres funkcjonalności z niskim kosztem posiadania. Grupy robocze mogą korzystać z szybkiego wydruku i oszczędzania papieru, dzięki dwustronnemu drukowaniu. Kompaktowe urządzenie MP 161SPF to połączenie kserokopiarki, drukarki i faksu.


Parametry ogólne:
Prędkość kopiowania i drukowania A4 (str/min) : 16
Czas nagrzewania (s) : 29
Format papieru : A6-A4
Pojemność papieru : 1 x 250 arkuszy (kaseta), 100 arkuszy (pod. ręczny)
Interfejs : Ethernet, USB 2.0
Obsługiwane systemy : Windows98/Me/NT4.0/2000/XP/Server 2003/VISTA/7/8/8.1/10
Drukowanie:
Rozdzielczość : 600 x 600 dpi
Języki opisu strony : PCL5e, PCL6, RPCS
Skanowanie:
Skaner : Kolor
Rozdzielczość skanowania : 600 dpi
Szybkość skanowania : 22 oryginały na minutę

Pobierz instrukcjeW celu spełnienia wysokich wymagań użytkowników biurowych i niewielkich grup roboczych Ricoh stworzył nowe urządzenia wielofunkcyjne serii MP171/MP171F/MP171SPF. Pierwsze z nich przeznaczone jest do wydajnego kopiowania, drugie do kopiowania i faksowania, natomiast trzecie udostępnia takie opcje, jak kopiowanie, sieciowe drukowanie, faksowanie oraz sieciowe skanowanie w kolorze. Urządzenia serii MP171 dzięki intuicyjnemu panelowi użytkownika cechujš się łatwoœcią obsługi, a wymiana materiałów eksploatacyjnych zajmuje zaledwie kilka chwil. Nowe urządzenia wielofunkcyjne z serii MP171 cechują się wysoką wydajnoœcią, która przekłada się na skrócenie oczekiwania użytkowników na kopie, wydruki, czy wysłanie faksów. Szybkoœć drukowania oraz kopiowania wynosi 17 stron A4 na minutę. Czas oczekiwania na pierwszą stronę wydruku to zaledwie 7,5 sekundy.
Parametry ogólne:
Prędkość kopiowania i drukowania A4 (str/min) : 17
Czas nagrzewania (s) : 29
Format papieru : A6-A4
Pojemność papieru : 1 x 250 arkuszy (kaseta), 100 arkuszy (pod. ręczny)
Interfejs : Ethernet, USB 2.0
Obsługiwane systemy : Windows98/Me/NT4.0/2000/XP/Server 2003/VISTA/7/8/8.1/10
Drukowanie:
Rozdzielczość : 600 x 600 dpi
Języki opisu strony : PCL5e, PCL6, opcjonalnie Adobe PostScript3
Skanowanie:
Skaner : Kolor
Rozdzielczość skanowania : 600 dpi
Szybkość skanowania : 22 oryginały na minutę

Pobierz instrukcjePotrzeby w zakresie produkcji dokumentów biurowych rosną. Dystrybucja cyfrowa, która skraca cykl produkcyjny jest teraz standardem. Zapotrzebowanie na kolor rośnie, ale outsourcing dokumentów nadwyręża budżet firmy. Aficio MP C2050/MP C2550 stanowią idealną alternatywę. Te wydajne, elastyczne i kompąktowe urządzenia wielofunkcyjne zapewniajš doskonały stosunek wydajnoœci do kosztu. Dostosowywanie w pełnym zakresie zagwarantuje zaspokojenie konkretnych potrzeb produkcyjnych. Przekonaj się, jak wiele najnowocześniejszych funkcji kryje się w tak niepozornej obudowie. Wysokiej jakoœci wydruki kolorowe dzięki nowemu tonerowi PxP Doskonała produktywnoœć dzięki prędkoœci 20/25 stron na minutę zarówno w druku kolorowym, jak i monochromatycznym Dupleks przy prędkości simpleksu. Szeroka gama obsługiwanych mediów. Uniwersalnoœć działania: kopiowanie, drukowanie, skanowanie i faksowanie (opcja) Jedyny w swoim rodzaju wewnętrzny moduł finiszera i dziurkacza

Pobierz broszurę
Pobierz instrukcje