Toshiba e-Studio 2007 jest najnowszą propozycją firmy Toshiba dla małych firm, punktów usługowych oraz warsztatów. Przejrzysty podświetlany panel sterowania oraz intuicyjne menu sprawia, że urządzenie jest bardzo proste w obsłudze. W e-Studio zastosowano recykling toneru przez to zostaje on wykorzystany do samego końca i nie ma pojemnika na zużyty toner, mimo to gwarantuje szczegółowe i ostre odwzorowanie linii oraz czcionek. Prędkoœć kopiowania i drukowania to 20 str./min, a pierwsza kopia jest gotowa po 7 s. e-Studio 2007 obsługuje papier w rozmiarach od A5R do A3 i w gramaturze 52 - 163g/m2.


Ta kompaktowa, ekonomiczna drukarka HP LaserJet P1102 umożliwia drukowanie już w ciągu 2 minut od podłączenia. Technologia Instant-On pozwala obniżyć koszty dzięki zmniejszeniu zużycia energii. Technologia HP Auto-On/Auto-Off umożliwia jeszcze większą oszczędnoœć energii. Niedrogie drukowanie profesjonalnych dokumentów. Druk z prędkoœcią do 18 str./min (formatA4) dzięki krótkiemu oczekiwaniu na wydruk pierwszej strony. Drukowanie profesjonalnych dokumentów biznesowych z wyraŸnym tekstem i ostrymi obrazami. Jeszcze wyższa jakość druku dzięki technologii HP FastRes 1200. Możliwość drukowania na przeróżnych nośnikach — kartonach, foliach i papierze do formatu Legal — przy użyciu podajnika papieru na 150 arkuszy.


HP LaserJet P1102w umożliwia drukowanie z dowolnego miejsca w domu lub w biurze. Podłšcz i drukuj bez użycia płyty CD dzięki programowi HP Smart Install. Najbardziej energooszczędna laserowa drukarka na świecie pozwala zaoszczędzić zasoby i pienišdze. Drukarkę można podłączyć do sieci bez żadnych dodatkowych kabli dzięki bezprzewodowej sieci WiFi. Umożliwia druk dokumentów A4 z prędkością nawet 18 str./min. Szybki wydruk pierwszej strony z trybu oszczędzania energii (Auto-Off) w zaledwie 8,5 s dzięki technologii Instant-on. Można drukować na różnych nośnikach dzięki podajnikowi na 150 ark. i podajnikowi szczelinowemu z priorytetem poboru na 10 ark.


Większa wydajność dzięki niezawodnemu, automatycznemu drukowaniu dwustronnemu z dużą prędkością. Możliwość drukowania ze smartfonów, tabletów lub komputerów przenośnych z użyciem opcji druku mobilnego. Łatwy w obsłudze panel sterowania umożliwia błyskawiczną realizację zadań drukowania. Mniej czekania podczas pracy. Większa wydajność – drukowanie z prędkością do 25 stron na minutę. Rozpocznij pracę natychmiast po rozpakowaniu – zestaw zawiera pojemny wkład laserowy o wydajności 1500 stron. Połączenie za pośrednictwem portu USB zapewnia dostęp z komputera do narzędzi umożliwiających zarządzanie drukarką i materiałami eksploatacyjnymi.


Czarno-biała drukarka HP LaserJet P2035 zapewnia zwiększenie wydajności i uzyskanie wielu korzyści z inwestycji. Prędkość drukowania do 30 str./min i technologia Instant-on zapewniająca szybki wydruk pierwszej strony również w trybie niskiego zasilania. Wygodne podłączenie drukarki do komputera za pomocą portu USB lub portu równoległego. Drukowanie różnych dokumentów biurowych o niemal nieograniczonej długości - pozwala na to podajnik na 250 arkuszy; uniwersalny podajnik na 50 arkuszy obsługuje wiele rodzajów nośników. Szybkie przetwarzanie złożonych plików dzięki procesorowi o częstotliwości 266 MHz oraz pamięci 16 MB.