Toshiba e-Studio 2007 jest najnowszą propozycją firmy Toshiba dla małych firm, punktów usługowych oraz warsztatów. Przejrzysty podświetlany panel sterowania oraz intuicyjne menu sprawia, że urządzenie jest bardzo proste w obsłudze. W e-Studio zastosowano recykling toneru przez to zostaje on wykorzystany do samego końca i nie ma pojemnika na zużyty toner, mimo to gwarantuje szczegółowe i ostre odwzorowanie linii oraz czcionek. Prędkoœć kopiowania i drukowania to 20 str./min, a pierwsza kopia jest gotowa po 7 s. e-Studio 2007 obsługuje papier w rozmiarach od A5R do A3 i w gramaturze 52 - 163g/m2.
Dzierżawa umożliwia korzystanie z kopiarki bez wkładu własnych środków finansowych. Klient rozlicza się z nami tylko z ilości wykonywanych kopii/wydruków. Koszt kopii zależy od modelu i szybkości kopiarki. Dla każdego Klienta indywidualnie rozpatrujemy warunki dzierżawy. Oferujemy korzystne rabaty przy stałej współpracy. Miesięczna opłata zawiera koszt dzierżawy kopiarki, materiały eksploatacyjne jak np. toner, bęben, wałek teflonowy, odrywacze papieru, deweloper, czy rolki pobierania papieru, oraz inne cześci niezbędne do prawidłowego funkcjonowania urządzenia. Nieodpłatne są również okresowe przeglądy techniczne i konserwacje, ewentualne naprawy i wymiany oraz dojazd serwisu do miejsca użytkowania Kopiarki. Klient otrzymuje urządzenie na okres od kilku miesięcy i co miesiąc opłaca czynsz za jego użytkowanie.


Dlaczego warto skorzystać z tej formy użytkowania sprzętu?
- Miesięczny czynsz jest jedynym wydatkiem, jaki klient ponosi.
- Przez cały okres wynajmu urządzenie pozostaje własnością naszej firmy i jest objęte bezpłatną, pełną opieką serwisową, a użytkownik nie ponosi żadnych kosztów związanych z eksploatacją.
- Dzięki temu wszelkie ewentualne problemy związane z jego użytkowaniem są naszymi problemami, a nie wynajmującego.
- Zasady zawierania umowy i zawarte w niej warunki są bardzo proste i korzystne dla klientów.
- Opłata za dzierżawę jest kosztem uzyskania przychodu, a więc pomniejsza podatek dochodowy.
- Wysokość opłat zależy od ilości wykonywanych miesięcznie kopii, którą klient deklaruje przy podpisywaniu umowy.
- Brak niespodzianek w postaci nagłego znacznego kosztu naprawy w najmniej spodziewanym momencie.
- Brak konieczności długookresowej amortyzacji.
- Gwarancja, że przez cały okres trwania umowy kopiarka będzie sprawna technicznie.
- Istnieje możliwość zakupu dzierżawionej kserokopiarki w trakcie trwania umowy lub po jej wygaśnięciu na preferencyjnych warunkach.


W wielu przypadkach dzierżawa okazuje się rozwiązaniem tańszym niż zakup urządzenia i wzywanie do każdej usterki serwisu. Jest to doskonałe rozwiązanie dla firm czy szkół gdzie nie wydając dużych pieniędzy, szkoła może zapewnić swoim uczniom dostęp do kopiarki, czerpiąc z tego dodatkowy zysk.


Opieka serwisowa nad wynajętym urządzeniem obejmuje:
- regularne przeglądy i konserwacje (co 2-3 miesiące, w zależności od typu urządzenia).
- szybką likwidację wszelkich usterek (niezależnie od stopnia skomplikowania naprawy).
- dostawę wszystkich materiałów eksploatacyjnych potrzebnych użytkownikowi (części, podzespołów, tonerów).
- w wyjątkowych przypadkach zapewnienie urządzenia zastępczego.